منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
اخبار
اخبار
اخبار وزارت دارایی
اطلاعیه ها
امضای صفحه
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
میز خدمت
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود

1397/12/23 پنجشنبه

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمان در آیین بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد انقلاب اسلامی:

یاد و خاطره شهدا تا ابد زنده و جاوید است

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمان در آیین تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا که با حضور مدیرکل بنیادشهید استان برگزارشد گفت:یاد و خاطره شهدا جاودان و همیشه است و تا ابد زنده و ماندگار خواهدبود

حمیدشیخ اسدی با بیان اینکه 14همکار منتسب به خانواده معظم شهدا در اداره کل اقتصاد و دارایی مشغول خدمت میباشند گفت : از این تعداد 6 نفر خواهر شهید و 4نفر برادر شهید و 2 نفر فرزندشهید و 2 نفر خواهر و برادر 2 شهید می باشند.

وی افزود: امروز تکریم و تجلیل از خانواده معظم و بزرگوار شهدا وظیفه ای بس مهم و سنگین است که بایستی در پاسداشت آن و روز بزرگداشت شهدا اقدامات ویژه ای صورت گیرد.

شیخ اسدی  از ارزش شهید و شهادت در آموزه های دینی گفت و تصریح کرد: شهدا  جایگاه ارزشمندی در آیات و روایات و احادیث دارند چرا که آنان همواره زنده اند و حیات جاودانی دارند و از نخستین اهل بهشت خواهند بود.

در این مراسم سردار محمدرضا حسنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با ذکر خاطراتی از شهدا ،بخصوص شهدا استان گفت : 25 درصد جامعه از روز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید {22 اسفند} اطلاع دارند که بایستی در این خصوص هم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی صورت گیرد.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر