جمعه 26 مهر 1398   11:53:27
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/28 يكشنبه
مشمولان سهام عدالت چهارمحال و بختیاری شماره شبای خود را ثبت کنند
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: مشمولان سهام عدالت که اطلاعات آنها در سامانه سهام عدالت ثبت نهایی شده است برای برخورداری از سود سهام لازم است شماره شبای بانکی خود را ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری، "تهمتن عبدالهی" نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری در گفتگو با ایرنا گفت: مشمولان باید به ازای هر عضو خانواده یک شماره حساب شبا را در سامانهwww.samanese.ir وارد کنند.

وی تاکید کرد: در صورت درج نشدن شماره شبا در سامانه، با وجود در اختیار داشتن برگ سهام عدالت، سودی به حساب آنها واریز نمی شود.

عبدالهی افزود: بر اساس آمار اعلام شده از سوی سازمان خصوصی سازی تعداد 52 هزار و 90 نفر از مشمولان سهام عدالت در استان تاکنون نسبت به ثبت شماره شبا بانکی خود اقدام نکرده اند که بیشترین تعداد از مشمولان ذکر شده در گروه های شاغلین، بازنشستگان، روستائیان، عشایر و کارگران فصلی قرار دارد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: ضرورت دارد این افراد با توجه به محدودیت زمانی در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره شبا بانکی خود، اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، از حدود 947 هزار نفر جمعیت چهارمحال و بختیاری 714هزار نفر مشمول دریافت سود سهام عدالت شناسایی شده اند که از این تعداد نیز بیش از 544 هزار نفر سود سهام خود را در مرحله نخست دریافت کرده اند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir