جمعه 26 مهر 1398   13:13:40
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/27 شنبه
بازدید سرپرست سازمان سرمایه گذاری وكمكهاي فني و اقتصادي ايران از نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در مشهد
همزمان با برپایی نخستین نمایشگاه جامع سرمایه گذاری ،فرصتها، خدمات و صنایع وابسته در مشهد، سرپرست سازمان سرمایه گذاری و کمکهای فنی ایران از این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی خراسان رضوی در این بازدید که به همراه خزاعی، مشاور عالی وزیر اقتصاد انجام شد، جمالی با حضور در سالن ويژه سرمايه گذاران خارجي و غرفه های سرمایه گذاران خارجي از نزدیک با مسائل ومشکلات آنها آشنا شد.
 

همزمان با برپایی این نمایشگاه نشست هم اندیشی وحمایت از سرمایه گذاران خارجی استان خراسان رضوی نیز با حضور وزیر اقتصاد ودارایی، استاندار، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان وسرمایه گذاران برگزار شد که جمالی در این نشست در پنل تخصصي پرسش و پاسخ به سئوالات سرمایه گذاران خارجي وساير فعالين اقتصادي پاسخ داد.
 

شایان ذکر است نمایشگاه جامع سرمایه گذاری ،فرصتها، خدمات و صنایع وابسته از تاریخ 16 تا 19 بهمن در محل نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور بیش از 400 سرمایه گذار برگزار شد که مقامات کشوری واستانی از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند و در سالن ويژه ،سرمايه گذاران خارجي به ارائه توانمنديها وتوليدات خود پرداخته وزمينه لازم جهت مذاكره و جذب سرمايه گذار جديد و... فراهم گرديده است.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir