جمعه 26 مهر 1398   12:18:57
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/21 يكشنبه
اظهارات مدیر کل جدید اقتصادی خوزستان در مورد ظرفیت سرمایه‌گذاری استان
مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی خوزستان گفت: شرایط سرمایه گذاری یکی از ظرفیت های بالقوه خوزستان است ولی نتوانستیم از آن به نحو احسن استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خوزستان، محسن کاویانی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصاد و دارایی خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان با وجود همه شرایط مختلف آن از جمله آلایندگی و ریزگرد، کشش و جذبه ای جهت جذب سرمایه گذاری دارد.

وی افزود: خوزستان، استانی ممتاز از حیث شرایط خدادادی مثل نفت، گاز، فولاد، پتروشیمی و غیره است و کمتر استانی چنین شرایطی را دارد؛ می طلبد که در این شرایط خاص از ظرفیت های بالقوه به نحو احسن بهره مند و بخشی از آنها را بالفعل کنیم.

کاویانی بیان کرد: شرایط سرمایه گذاری، یکی از ظرفیت های بالقوه خوزستان است ولی نتوانستیم از آن به نحو احسن استفاده کنیم؛ بخشی از این وضعیت به حساسیت های بالای مدیران استانی مربوط می شود که صدور مجوزهای سرمایه گذاری بعضا تا بیش از سه ماه زمان می برد.

وی گفت: امیدوار هستیم که بتوانیم بخش سرمایه گذاری را تسهیل کنیم؛ نیازی به طولانی شدن صدور مجوز و کند بودن فرآیندها نیست بلکه می توان با بهره گیری از تمام ظرفیت های قانونی امور سرمایه گذاری را تسهیل کرد.

محسن کاویانی با توجه به بیانات و تاکیدات مقام عالی وزارت مبنی بر تسهیل شرایط کسب و کار و توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی، بر لزوم پهن کردن فرش قرمز نفیس دستباف جهت سرمایه گذاران گفت: استان خوزستان ظرفیت پهن کردن این فرش را دارد و  باید شرایط را برای سرمایه گذاران در استان تسهیل کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir