جمعه 26 مهر 1398   13:16:46
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/22 دوشنبهامروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن انجام شد:
اطلاع رسانی عملکرد چهل ساله مجموعه وزارت اقتصاد به  مردم
خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی امروز و در مسیر راهپیمایی روز ۲۲بهمن ماه با استقرار نمایشگاهی از دستاوردها و برپایی غرفه های اطلاع رسانی گزارشی مستند و تصویری از ۴۰ سال عملکرد اقتصادی کشور را در معرض دید راهپیمایان قرار دادند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در صبح امروز و از آغاز مراسم راهپیمایی وزارت امور اقتصادی و دارایی به همراه بانک ها، بیمه ها و سازمان ها تابعه به صورت متمرکز و‌ در قالب غرفه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گزارش عملکرد مجموعه را در قالب کتاب، بروشور، لوح فشرده و سایر ابزار تبلیغاتی به مردم اطلاع رسانی نمودند که مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفت.


بر اساس این گزارش معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، مشاور وزیر و رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری از جمله مسئولان ارشد این وزارتخانه بودند که با حضور در نمایشگاه مذکور به گفتگوی رودر رو با مردم پرداختند و به پرسش های آنان پاسخ دادند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir