جمعه 26 مهر 1398   12:23:48
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/11/17 چهارشنبهدکتر دژپسند در نشست شورای هماهنگی حراست های وابسته و تابعه وزارت اقتصاد:
تنگ نظری ها باعث خروج سرمایه انسانی کارآمد و ارزشمند از عرصه خدمت نشود
وزیر امور اقتصادی و دارایی در هفدهمین نشست شورای هماهنگی حراست های وابسته و تابعه وزارت متبوع تاکید کرد: حراست ها باید مراقب باشند که سرمایه انسانی کارآمد و ارزشمند به دلیل تنگ نظری ها از عرصه خدمت خارج نشوند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند ضمن تبیین اهمیت و حساسیت های حراست ها در مقابله با مفاسد و حفاظت از سرمایه انسانی تاکید کرد: حراست ها چشم های نظام و حراست وزارت اقتصاد، چشم های این وزارتخانه محسوب می شود و امروز کارکرد و مسئولیت شما از هر زمان دیگری سنگین تر است. 


وی گفت: انتظار میرود این چشم ها، آنچه را که هست، به درستی، نه مساله کوچک را بزرگ و نه مساله بزرگ را کوچک ببینند.


وزیر اقتصاد افزود: بویژه در مورد نیروی انسانی، حراست ها باید مراقب باشند که سرمایه انسانی کارآمد و ارزشمند به دلیل تنگ نظری ها از عرصه خدمت خارج نشوند و همچنین عوامل انسانی ناکارآمد فاقد تبحر و انگیزه خدمت به مردم، در مصدر امور، منابع بیت المال را هدر ندهند.


دژپسند تصریح کرد: اگر حراست در تعیین صلاحیت مدیری دقت نکند و آن مدیر به سمتی برود که نتواند از منابع، بهره برداری بهینه کند و منابع را هدر دهد، باید پاسخگو باشد.


بنا بر این گزارش، حجت اله صالحی مشاور وزیر و رییس مرکز حراست و رییس شورا نیز، طی سخنانی، با ارائه گزارشی از اقدامات شورا، بیان داشت: حراست های خانواده وزارت اقتصاد، با اتخاذ رویه هم افزایی و همگرایی در دفاع اقتصادی، مسئولیت های مهمی را پذیرفته و به شایستگی، مشغول ایفای این مسئولیت ها هستند.


وی ضمن برشمردن موفقیت های جمهوی اسلامی در عبور از چالش های اقتصادی ایجاد شده از سوی دشمن، این موفقیت را از الطاف الهی، عنایات قدسی ائمه هدی علیهم السلام، هدایت مقام معظم رهبری و تدابیر دولت قلمداد کرد.
 

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir